XXVIII. Sportovní hry náčelníka Vojenské policie

• 9.9.2021
  • Ivan Pytela

Na začátku září se mezi sebou na Sportovních hrách náčelníka Vojenské policie utkali sportovci ze všech velitelství VP. Naši reprezentanti letošní hry vyhráli.

Ve dnech 7. - 8. září 2021 se v Olomouci konaly XXVIII. Sportovní hry náčelníka Vojenské policie. Ve dvou dnech se soutěžilo v disciplínách policejní víceboj, střelba, běh, plážový volejbal, nohejbal, tenis a malá kopaná.

Velký úspěch zaznamenali naši reprezentanti ve střelbě, když brali první, druhé i třetí místo v jednotlivcích a v celkovém pořadí družstev tak zvítězili. Dalšího úspěchu se dočkala nadrotmistryně Pavlína Kolářová, která se v policejním víceboji umístila na prvním místě mezi ženami. Naši taktéž zabodovali v plážovém volejbale, kde se umístili na prvním místě.

Sportovci z našeho velitelství letos na hrách zvítězili, druhou příčku vybojovali soutěžící z Velitelství Vojenské policie Olomouc, a na třetím místě se umístilo Velitelství ochranné služby Praha.